Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a youtube-os...

Mi történt a youtube-os videófeltöltéssel?

Figyelt kérdés

Több dolog sem stimmel!

1. Tegnap csak 150 ingyenes zenét találtam a hansávhoz, pár hónapja még sokkal több volt? Hol vannak ezek?

2. Tegnap feltöltöttem egy videót, és aláraktam egy hangsávot, de ma még mindig azt írta ki a youtube, hogy szerkesztés alatt, és eltűnt a hangsáv-csere opció is!

3. Ma felraktam egy másik videót, de itt már fel sem ajánlotta, hogy hangsávot tudok alatta cserélni! :(


WTF? Mi a fene van a youtube-bal?



2013. jún. 24. 17:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Ma estére mindkettő alatt megjelent újra a hangsáv beállításának a lehetősége. De amit nem értek, az a pozícionálás. Berakok egy hangfájlt, majd annak a végére még egyet raknék, mert a szám rövidebb, mint a videó. Na de nem engedi, csak felülírja az előzőt. Miért?
2013. jún. 25. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!