Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak a Javascript-tel?

Mit csináljak a Javascript-tel?

Figyelt kérdés

Amikor netezni szeretnék, folyton kidob egymás után több kis ablakot, az alábbi hibaüzenettel:

" Error: illegal operation on WrappedNative prototype object."

Próbálkoztam már a böngészőben a Javascript tiltásával, és a progi törlésével is a gépről, de nem segített. Szerintetek, mit csináljak vele? Elég idegesítő.:/



2013. jún. 27. 18:58
 1/4 anonim válasza:
ugyan ez megy nálam is valamikor júniusban kezdődött és semmivel sem tudom kiiktatni
2013. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ha rájövök megírom
2013. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem úgy oldódott meg, hogy frissítettem a böngészőmet:) am nekem firefox van, neked?
2013. aug. 16. 21:04
 4/4 anonim válasza:
Megoldódott végre. nekem is firefox van, egyesével tiltottam le minden bővítményt meg kiegészítőt és ha minden igaz valamilyen DivX-es bővítmény volt a ludas... Amióta tiltottam minden ugyan úgy működik csak hiba nélkül!
2013. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!