Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy hozzá a Bukkit...

Miért nem megy hozzá a Bukkit szeró?

Figyelt kérdés
Egyszer készítettem egy minecraft_server.exe fájllal egy szerót. Utána egy cmd-s Bukkit szerót szedtem le és a .bat fájlt úgy írtam meg ahogy kellett. Mikor a Minecraft szeró nem ment akkor elindítotam elősször a Bukkit szerót és ment. A Minecrafton belül rácsatlakoztam és egy Not verify username hibát írt ki! Ez mi a szösz? A Hamachiban egy másik játékszervert kellett volna létrehoznom és utána más IP-t ad ki és azt írjam be vagy mi?

2013. júl. 2. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A hiba azt jelenti h nem lehet ellenőrizni a nevet amivel felmész rá.

Gondolom nem eredeti a minecraftod és nem állítottad a bukkit-os server online-mode-t false-ra. (nem elég a server.properties ben a bat ban is át kell írni "-o false")

2013. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most meg az a baj hogy elindítom a szervert és utána a Minecraftot és a Minecraft szótlan kilép!
2013. júl. 3. 16:43
 3/4 SIDLER22 ***** válasza:

java -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar


Én ezt már fejből fujom de az 1024 et be kell állítani a gép teljesítményéhez képest. Amit odaírtam az csak az átlagos ami egy bukkit szerónak jó. És a craftbukkit.jar t nevezd át a letöltött bukkit szeró jar fájlának nevévé. Ja és a -o true szöveget egyszerűen csak töröld ki és ennyi.

2013. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy nézzem meg hogy az 1024-et mire kell átraknom?
2013. aug. 10. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!