Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha router-t akarok venni...

Dobosbenjamin kérdése:

Ha router-t akarok venni akkor tökmindegy hogy milyet veszek vagy a szolgáltatótól kell kérni?

Figyelt kérdés

internetem:boglárnet



előre is kösz a választ!


2013. júl. 26. 16:26
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Tök mindegy. Ha szolgálattól kérsz, akkor vagy jó drágán kapsz egy jó elavultat. Vagy kioktatnak az ÁSZF -ről, hogy csak 1 db számítógépet üzemeltethetsz a jelenlegi előfizetésedről, és belerángatnának egy drágább csomagba.


Akármelyik is én kihagynám őket.

2013. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
Csekkoltam a honlapjukat úgy látom a BoglárNET ADSL szolgáltató, vagyis vezetéken jön és modemmel netezel. Erre bármilyen router jó, mert mindegyik tud vezetékes netet megosztani. Így a router választás tényleg csak pénztárca függő meg az igényeidtől függ. (Az első voltam)
2013. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ, ha WiFi-t akarsz a házadba, akkor egy WLan rooter kell, ha minden gép kábelről megy, akkor sima mazzagos rooter-t. szerintem a szolgáltatótól kérni butaság. Inkább rendelj egy jófélét a neten, vagy vegyél egyet a TECSÓ-ban
2013. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pinkpancser ***** válasza:
Esetleg van olyan TP link is, ami ADSL modem is egyben. Így csak bedugod a telefonvonalat (a szűrő azért legyen előtte) és jön ki belőle a net.
2013. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek
2013. júl. 27. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!