Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Invitel Internet L díjcsoma...

Az Invitel Internet L díjcsomagban mennyi a tényleges letöltési sebesség?

Figyelt kérdés

Tervezem beköttetni az Invitelnek ezt a csomagát: [link]

Akinek ilyene van annak mi a tapasztalata mekkora a tényleges le -és feltöltési sebesség?



2013. aug. 5. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen csomagoknál azért el szokta érni a hirdetésben kiírtat.

Ha mást nem a garantált 25-öt biztosan.


Azt, hogy pontosan mekkora csak nálad fog kiderülni, mert a népsűrűség, az előfizetett csomagok és használat arányában változhat.

2013. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
+ a legfontosabbat kihagytad: ADSL-nél nagyon sokat számít a központtól (pontosabban DSLAM-től) való távolságod, amelyet elég nehéz megsaccolni, még ha ismered is a központ helyét:)
2013. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Oszd el 8 -cal az "Mbit/s" -t és megkapod a maximális le és feltöltési sebességet.

Példa:

150 Mbit/s = 18,75 * 1000(1024) = 18750kB/s

25 Mbit/s = 3,125 * 1000 = 3125kB/s


A maximum sebességet csak akkor fogod elérni, ha gyors helyről töltesz le.(Torrent, fájlmegosztók stb.)


Nekem az a tapasztalatom, hogy elég jól tartják, de néha vannak lassulások, viszont nem jellemző. Arra viszont készülj fel, hogy az Invitel olyan, hogy csak a belépőknek/az újaknak kedvez, ha már tagjuk vagy, akkor nagy ívben tesznek rád. Esetleg majd küldenek 1-2 évente egy szórólapot(amin természetesen jóval drágább minden mint mondjuk az újaknak). Ha pedig át akarsz lépni egy másik csomagba(mert a tiédet közben megszüntethetik), akkor nem engedik, a hűségnyilatkozatra hivatkozva. Tehát te egy olyan csomagban leszel, ami már lehet nem is létezik, csak "ottfelejtettek" :). Én is olyan csomagban vagyok, ami már nem is létezik, de jóval drágább mint amit most kínálnak és nem tudok átlépni, csak majd decemberben.


UI.: Ha van lehetőséged, akkor menj a Digi -hez.

2013. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na igen, én is olyanban vagyok benne ami már rég nem is létezik valami 5Mbps-ben, de mostmár a legkisebb csomag is asszem 10-es vagy valami ilyesmi.
2013. aug. 6. 09:38
 5/7 anonim ***** válasza:
És melyik városban?
2013. aug. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Cegléden vagyok, de itt még ez jónak számít. Itt sajnos nincs Digi :(.
2013. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor nagy ugrás lesz 5 -ről való váltás :). Ha kábel tv is kell, akkor még ezen is elgondolkodhatsz:


Invilág XL csomag (IPTV Családi 71 tévé- és rádiócsatorna, NET 50), így jobban megérné és a sávszélesség is nagyobb.

2013. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!