Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv! Egyes weboldalak, legfőké...

Üdv! Egyes weboldalak, legfőképpen a vatera.hu miért ölik meg a netem ill a böngészőm?

Figyelt kérdés
Pingelésre parancssorból megvan a net, de a böngészőnél csak pörög a nyíl. Utána más weboldalakat se lehet megnyitni. Ha bezárod a böngészőt, majd újraindítod, megint nem hoz be semmit legalább 1-2 percig. Belkin Routert használok. Korábban volt, hogy a net spontán megszakadt ha pl sokáig néztem egy weboldalt, routeren keresztül és újat akartam megnyitni, de utóbbi megszűnt mióta más lett a szolgáltató. Előbbi viszont nagyon idegesítő. Mi lehet a fent említett oka? Mozilla Firefox legfrissebb. A router csinálja a védett adatok miatt? Legfőképen bejelentkezésnél van ez a probléma. Kösz.
2013. aug. 8. 13:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!