Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kitöröletem az internetet...

Kitöröletem az internetet indító progit! Hogy lehet újra előhozni valamelyiket?

Figyelt kérdés
Explorerem volt, de véletlen kitöröltem, hogy lehet újra ilyen internetválasztást csinálni, hogy kiválassza vagy az Explorert, vagy a Firefox-ot vagy az Opera-t?

2013. aug. 16. 14:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A böngészóválasztás-os progi kellene!!! Hol találom, xp-n?
2013. aug. 16. 14:15
 2/13 anonim ***** válasza:
Tehát letörölted a böngésző ikont?
2013. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem a böngészőt, hanem a parancsikont törölted le, igaz? Startmenü és ott a keresővel próbálkozz, ha nem működik, akkor keresd meg, hogy hova tetted a böngészőt, ha ez megvan, akkor csinálj egy parancsikont. Jobb kill, új, parancsikon, válaszd ki a helyet, ahol van a böngésző, s válaszd ki, fontos, hogy az interenet explorer.exe-t rakd be, utána mentsd el és kész
2013. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, rosszul fogalmaztam, magát a böngészőt töröltem le, nem csak a parancsikont!
2013. aug. 16. 14:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha letörölted a böngészőt akkor hogy vagy ezen az oldalon??
2013. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jaj, nem mondtam, mert nem akartam bonyolítani de a faterom aki vagy 20km-re lakik tőlem hívott, hogy ő letörölte.
2013. aug. 16. 14:22
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem jutott hirtelen eszembe a neve, de a BÖNGÉSZŐVÁLASZTÓ kellene hogy megmondjátok hol van, mert nem találjuk.
2013. aug. 16. 14:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha letörölted akkor újra kell telepíteni keresd meg az exe fájlt.
2013. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
töltsd le pendrive, írd ki CD-ra a Chrome-t, vidd el neki, de menjen egy dokumentumba, s írjon be valami linket pl. www.szoftverbazis.hu , ha letörölte nem jön be, ha nem, akkor tud letölteni valami normálisat. (teszteltem)
2013. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagyis a dokumentumok mappába pl, s felülra írjon be linket.
2013. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!