Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kitöröletem az internetet...

Kitöröletem az internetet indító progit! Hogy lehet újra előhozni valamelyiket?

Figyelt kérdés
Explorerem volt, de véletlen kitöröltem, hogy lehet újra ilyen internetválasztást csinálni, hogy kiválassza vagy az Explorert, vagy a Firefox-ot vagy az Opera-t?

2013. aug. 16. 14:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nincs exe fájl és nem fogom most elvinni neki. légszíves az írjon aki tudja, hol lehet a böngészőválasztót megtalálni.
2013. aug. 16. 14:46
 12/13 levis56 ***** válasza:
Úgy tudom hogy az explorer a rendszerfájlokkal együtt települ és az alapverzióját nem lehet törölni,a windows szolgáltatások be és kikapcsolásában nézd meg az explorer be van e pipálva ha nincs pipa be ok gomb és utána el kell indulnia az alap böngészőnek majd azt lehet újabb verzióra frissíteni.
2013. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 csacsi2 ***** válasza:

Az Internet explorer beépül a hálózati kapcsolatokba, azaz az oprendszer része (internetbeállítások). Töltsd le a microsoft oldaláról és telepítsd fel (xp-hez a legutolsó verzió a 8-as)

[link]

2013. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!