Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv! Ki mit tud erről a...

Merovingii kérdése:

Üdv! Ki mit tud erről a weboldalról? Www.Bit. Ly Már egy ideje figyelgetem a netet, és mindig felbukkan, hogy keress otthol pénzt meg, bla bla bla! Szerintem ez egy kamu, de kíváncsi vagyok a véleményetekre!

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A bit.ly egy webcímrövidítő szolgáltatás, olyan mit a tinyurl meg egy rakat másik.

Ha egy ilyen linkre kattintasz, akkor átirányít egy másik oldalra. Nem a bit.ly-vel lehet keresni, hanem azzal az oldallal, ahova irányít. Vagy azzal sem, mert ugye az internetes pénzkeresés elég bizonytalan dolog.

2013. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értelek ! köszönöm a válaszod ! Szerintem is elég bizonytalan ez a netes pénzkeresési opció ! Vagy egy jó nagy átverés az egész ! :)
2013. aug. 19. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!