Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert hiszi anyam hogy en...

Miert hiszi anyam hogy en vagyok a hibas?

Figyelt kérdés
van explorer a gepen,firefox,raraktam az opera bngeszot es engem okol,hogy nem megy a facebookon a szar jareka.
2013. aug. 19. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Jajj!Ne is mondd! Amikor a freemail még narancssárga volt és váltottak hirtelen kékre(meg akkor ugyebár kicsit fel lett tunningolva meg minden),a nagymamám engem okolt,amiért ÉN megváltoztattam és elrontottam az egészet!!!!!!!!!!!!!Ülj le vele,és mondd meg neki világosan,hogy a kettőnek semmi köze sincs hozzá.Esetleg próbáld megoldani a problémáját.
2013. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyuuuu!

Igen?

Hülye vagy!

2013. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha az opera lett az alapertelmezett bongeszo es nincs benne alapbol flash tamogatas es azzal probal faszbukozni ..akkor kozvetetten te vagy a hibas..egy flash telepites megoldja ezt a komoly problemat :-))
2013. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Vagy ha csak az Internet Explorer szereti (vagy a firefoxot), akkor állitsd be neki alapértelmezettre és kész (Te meg azt használod amelyik a kedvenced).


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__10..


Sok sikert.

Üdv.

2013. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!