Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ment ki ennyire a...

Miért ment ki ennyire a divatból az IWIW?

Figyelt kérdés
Emlékszem kb 5 éve minden ismerősöm fent volt IWIW-en kb minden nap de most meg felléptem és kihalt az egész az ismerőseimnek 8 éves kori profilképe van fennt pedig már 14-15 évesek. Sokan mondják, hogy a Facebook miatt mennt ki a divatból de IWIW két évvel előbb volt és már akkor népszerű volt amikor a facebookot senki nem ismerte. Minap egy év után felléptem és ugyan olyan rutinosan lépkettem rajta mert olyan átlátható és egyszerű (jó értelembe). Ha facebookra három hétig nem lépnék föl már nem lehetne kiigazodni a sok "újítás" miatt. Emellett ez egy magyar oldal nincs tele angol vackokat osztogató külföldiekkel. Egyetlen hátrány a regisztrálásnál van mert csak meghívóval lehet regisztrálni de régen mindenki megoldotta. Egyszóval miért tűnt el ilyen hirtelen? 14/f

2013. aug. 29. 12:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
akkor szólsz neki, hogy ne rakjon ki f_szságokat...én is már leíratkoztam az ismerőseim negyedéről, mert állandóan a lájkgyűjtős baromságaikkal volt tele a falam...azóta sokkal átláthatóbb az egész, és ha valami nagyon érdekeset szeretne velem közölni valamelyik, majd szól üzenetben...
2013. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szerinted az a kb 100 ismerősőm aki osztogatja ezeket majd mind abbahagyja ha szólok neki amíg egy lájk jön rá addig megosztja?!
2013. aug. 29. 21:49
 13/13 soccerway ***** válasza:
Hát ha ilyen ismerőseid vannak, edd meg amit főztél :D
2013. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!