Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internetem sávszélességét...

Az internetem sávszélességét lekorlátozták volna? . >

Figyelt kérdés
Nem tudok semmit sem csináltani az interneten, mindd a firefox mindd az internet explorer olyan lassú, hogy úgy hozza be az oldalakat, hogy 1-2órát is várni kell, neten sem tudok játszani, letölteni, vagy amit átküldenek msnen pl. egy 6megás fájlt az olyan 4óra hátralévő idút ír ki, egyedül msnezni tudok 5.napja. Lehetséges, hogy az a gond hogy levagyok maradva majdnem 2 hónapi befizetéssel?(majd jövőhéten lesz a 2.hónap)Bár már máskor is volt ilyen, csak most lehet megelégelték és lekorlátozták a sebességemet? Két számítógéünk van, mindkettő routerrel összekötve és egyiknél se tudunk már netezni
2009. nov. 1. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez elképzelhető.

Nézd meg net sebességmérő oldalon, hogy ott milyen sebességet ír.

2009. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hú neked nagyon jó szolgáltatód van ha két hónap elmaradás után még van egyáltalán neted. Ilyen kéne nekem is,elárulod a nevét ?
2009. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen bejött miután elinditottam azután időtúllépést ír ki...
2009. nov. 1. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
internet lekorlátozás bevett szokás, de lehet, hogy nálatok helyben van a probléma. pl túlmelegedett a router, ilyemi. próbáld meg a modemet rákötni a gépre. ha úgy is ilyen lassú, akkor a szolgáltató a hunyó
2009. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mobilnetes cég másfél hónap után küldte az SMS-t a modemmel, hogy nem fizettük be a múlt havi számlát. De nem volt korlátozás.
2009. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!