Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakinek a facebookos...

Ha valakinek a facebookos tevékenységnaplójában csak azt látom, hogy rákeresett erre: "" (semmi nincs ott) az mit jelent?

Figyelt kérdés
Köszönöm :)

2013. szept. 5. 17:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
jajj te.. ki után kutakodsz? hagyd abba.
2013. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Olyan után, aki egyre többet nézegeti mostanság a volt barátnői adatlapjait, csak tudnám, hogy miért :/
2013. szept. 5. 17:20
 3/23 anonim válasza:
Az én párom naponta 10 nőre keres rá, mindig ugyanazokra. Ha azt látod, az azt jelenti, hogy beírt egy nevet, de nem kattintott rá.
2013. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Mi az a fb-os tevékenységnapló? Lehet azt látni hogy valaki kire keresett rá?
2013. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
naneeemár ez komoly?
2013. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Ilyet hol lehet megnézni?
2013. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
miért kutakodsz?
2013. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
ez hol van? :D
2013. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Nagy ász lehet a pasid:DD Most gondolj bele, ő tudja, hogy te kutakodsz, és az orra előtt próbálkozol, és ő mosolyog-ezt az égést számodra.Nem lennék a helyedben.
2013. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Azta :DDD

Facebook -- csavarkulcs (ahol kijelentkezel) -- fiókbeállítások -- adatvédelem -- tevékenységnapló használata -- felül kipipálni hogy jelenjenek meg a "csak én" tevékenységek is" ... és látod... ami szürkén van, azt csak beírta... ami kékkel aláhúzva, arra rá is ment... ami meg üres? Azt nem tudom. Ez az én kérdésem is..


Kutakodom... hogy miért? Mert hülye vagyok. Mert nem bízok benne. Mert idegbeteg akarok lenni :D Kb. ezért. fölösleges am :/ annyira nem akarom lejáratni magam, hogy ilyet bevalljak neki azzal, hogy rákérdezek, hogy ilyeket miért csinálsz? Csak jó ilyekkel tisztában lenni nekem valamiért, és nem csak a rózsaszín ködben úszkálni.

2013. szept. 5. 17:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!