Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakinek a facebookos...

Ha valakinek a facebookos tevékenységnaplójában csak azt látom, hogy rákeresett erre: "" (semmi nincs ott) az mit jelent?

Figyelt kérdés
Köszönöm :)

2013. szept. 5. 17:14
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Kedves 66%-os!Rosszul mondod, nem azt jelenti. Ha rákeres, de nem kattint rá, az szürke. Ha megnyitja az adatlapját, akkor kék. Ha üres: továbbra sem tudom.


Az utolsó mondatodat meg nem értem...

2013. szept. 5. 18:51
 22/23 anonim válasza:
ez így igaz. ha rákattint a beírt névre kéken jelenik meg, ha nem katt rá, akkor szürke, de engem is az aposztrófjeles keresések érdekelnének. mondjuk én a sajátomat sasoltam, de nem jövök rá, h olyankor ugyan mire keresek rá, ha csak a "" jel jelenik meg a tevékenységnaplóban. kedves kérdező, megszületett azóta a válasz esetleg? érdekelne nagyon!!!
2013. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Igen, megszületett: beír valamit, nem kattint rá, utána kitörli azt a valamit a sávból ... próbáld ki a sajátodon :)
2013. nov. 14. 21:30
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!