Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakinek a facebookos...

Ha valakinek a facebookos tevékenységnaplójában csak azt látom, hogy rákeresett erre: "" (semmi nincs ott) az mit jelent?

Figyelt kérdés
Köszönöm :)

2013. szept. 5. 17:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
9-es: mi van??? Nem tud semmit :D
2013. szept. 5. 17:39
 12/23 anonim válasza:

10 Totálisan lejáratod magad, hiszen tudja, hogy kutakodsz, és látja a tevékenységedet.


Mondjuk az tetszik, ahogy nem próbáéod magad mosni, mint a sok selejt ilyenkor.

2013. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
11 De tud. Azért nem látod, hogy melyik adatlapot látta.
2013. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

*rákérdezek, hogy ilyeket miért csinálsz?



Szerintem az egyetlen jó lépés ha rákérdezel a sok sz.r lépés közül.De egyenesen ám, nem sunnyogva.

2013. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Micsoda? Hogy látná hogy én bent vagyok? semmit nem csinálom olyankor... enm lájkolok, nem nézek adatlapot, képeket, semmit... csak tev. napló + üzik... ha tudna erről, kitörölné az összes üzijét, azt is, amiről hazudott nekem. Neem... túl butácska ehhez sajnos, vagyis na... tudom, ez egy utolsó szemét dolog. De nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél...
2013. szept. 5. 17:47
 16/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ennyire rossz a kedved, és rosszul érzed magad ezek miatt... De magadnak okoztad, már ne haragudj.
2013. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, magamnak csinálom, fölösleges idegeskedéss, hiszen tényleg nem kérdezhetek rá semmire sem, pl. De ti nem szeretnétek tisztában lenni azzal inkább, hogy a párotok nézi-e az ex partnereinek az adatlapjait, vagy ilyesmi? Nekem jobb így, nem élem bele magam, a padlóról nehéz felkaparni magam, és meg akarom előzni :/ Tudom, rossz amit csinálok, le akarok róla szokni, mert bár magamon ejtem a foltot, de az idegeskedést is magamnak okozom... csak semmi oka hazudni, bármit elmondhatna, tudja, hogy nem vagyok hisztis.
2013. szept. 5. 17:50
 18/23 anonim válasza:
17 Figyi, az hogy valaki rámegy az exe lapjára csak annyit tesz, hogy megnézi: él-minden rendben van vele, és kalap kabát. Se többet, se kevesebbet.
2013. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Jó, értelek téged is, igazad van. De már úgy érzem, hogy engem nem olyan "tüzesen" szeret, mint az elején, pedig csak 5 hónapja vagyunk együtt. Elmondása szerint imád engem, és bizonyít sokat, ezt is aláírom. Csak nem tudom, hogy mostanság miért kezdődött el ez a nézelődés az ex után? Mondjuk 7 napból 7-et együtt vagyunk (nem lakunk együtt), szóval már nem csodálom, hogy kezd neki "unalmassá" válni. Talán ha kevesebbet találkoznánk, jobb lenne... most ezt szeretném csinálni. Ha így sem fog működni, én már akkor nem tudok többet tenni érte.
2013. szept. 5. 18:04
 20/23 anonim válasza:
Én már megírtam, hogy mit jelent, de ugyanúgy írtad, hogy nem tudod. Kicsit figyelhetnél. Egyébként meg azért jó megnézni, mert együtt vagyunk két hétig, 17:00-kor kiteszem a lábam az ajtón és 17:01-kor már rákeres egy nőre, aztán 17:02-kor egy másikra, majd megint másikra.
2013. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!