Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért törölte a tulajdonosa...

Miért törölte a tulajdonosa az Ihász Lilla Krisztina Photo nevezetű Facebook oldal?

Figyelt kérdés
Miért törölte a tulajdonosa az Ihász Lilla Krisztina Photo nevezetû Facebook oldal? :-( Pedig olyan szép képeket csinált és ha jól láttam még jól is ment neki az oldal. Már majdnem 1500 lájkot kapott az oldalra, a fotóit is sokan lájkolták, köztük már 1-1 külföld, nem magyar származású is(!). De mégis törölte az oldalát. :-( Pedig nagyon szép képeket csinált, élvezet volt nézni. Visszatérõ vendég voltam a Facebook oldalára, sajnálom, hogy ilyen döntést hozott. :-( Nem tudjátok mi okból törölte az oldalát? :-( Igaz, hogy nem napi szinten rakott fel fotókat, csak hetente-havonta párat, de akkor is jó volt nézni a képeit. Ebbõl is gondolom, hogy nem a szabadideje miatt törölte az oldalát. :-( De akkor mi történhetett? :-( Nem tudja valaki? :-( Mivel nincs az ismerõseim között a Facebook oldal tulajdonosa ezért nem tudom megkérdezni tõle, s mivel az oldal már megszûnt, ezért már végképp nem tudom elérni, hogy megtudjam a döntésének okát. :-(

#oldal #fotózás #Facebook #törlés #fotográfia #törlődés #Ihász Lilla Krisztina #Ihász Lilla
2013. szept. 14. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megsértett valamilyen szabályt ezért törölték.
2013. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kétlem, semmi szabálytalan nem volt az oldalában. Teljesen legális volt minden. Csak saját készítésű képeket közölt stb...

Szerintem más ok volt, és nem szabálysértéssel kapcsolatos ok. Szerintem az oldal készítőjével történt valami. Amúgy a Facebook profilja Ihász Lilla Krisztinának még meg van, gondolom Ő a profilján sem csinált semmi szabálytalant, sem az oldalán.

2013. szept. 14. 19:12
 3/10 A kérdező kommentje:

Például ezeket a képeket is Ihász Lilla Krisztina készítette:

[link]

2013. szept. 14. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:
A Facebook szabályzata elég bonyolult, szóval esélyesebb a szabálysértés, mint, hogy valaki magától törölje az oldalát (már ha erre egyáltalán lehetőség van). A képek amúgy nem nagy számok, "ott voltam, kattintottam sokezret" jellegűek, tele alapvető hibákkal. Ettől én még nem nevezném magam "Photography"-nak.
2013. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha volt lájkolós-megosztós nyereményjátéka, azért simán törölhetik. Ha fel volt tüntetve webcím a borítóképén, azért is. Sok a szabálytalan fb oldal, ha egy arra hivatott szem megtalálja ezeket, akkor törlik.
2013. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nyereményjátékot soha nem szervezett, s a képein nem voltak weboldalcímek (mivel az oldalra feltöltött tartalmak KIZÁRÓLAG EGYEDIEK, SAJÁT KÉSZÍTÉSŰEK voltak).

Még mindig az mellett vagyok, hogy magától törölhette. De minek?

2013. szept. 16. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rájött, hogy attól, hogy odaírja, hogy "photo" még nem lesz fotós?Amúgy ha tudod privát elérhetőségét, kérdezd meg Őt, mi itt csak találgatni tudunk.
2013. szept. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom elérni. Nincs az ismerőseim között, idegen számomra. Nem ismerem a Facebook oldal készítőjét.

Mellesleg szerintem szép képeket csinált... Bár ez inkább ízlés kérdése, hogy kinek mi a szép.

2013. szept. 20. 15:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán oldal volt, vagy magánemberként adott ilyen nevet?

Magánemberként most is fenn van, igaz a képeit én nem látom.

2013. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oldal volt.
2013. szept. 21. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!