Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jelzi ki a facebook,...

Miért nem jelzi ki a facebook, hogy ismerősnek jelöltek?

Figyelt kérdés

Most jelenleg nem tudok ismerősnek jelölni senkit, mivel 30 napra letiltották ezt az opciót és az idegeneknek való üzenet írást. Már harmadszorra van letiltva az, hogy ismerősnek tudjak jelölni embereket (mert sokan elutasították az ismerősnek jelölésem), de eddig engem be tudtak jelölni.

Van olyan, hogy nem jelzi ki, ha valaki bejelölt engem ismerősnek vagy egyszerűen csak azt hazudták nekem, hogy bejelöltek ismerősnek, közben meg nem is?

(Azért írtam ebben a kategóriába, mert sürgős választ várok és itt sokan vannak.)


2013. szept. 13. 22:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Leteszteltem...bejelöltem magam másik profilról és kijelezte a jelölést, magyarán szólva a kiscsaj szépen átbszott.
2013. szept. 13. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!