Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vásároltam egy sharp led...

Lac77 kérdése:

Vásároltam egy sharp led tvt/LC-32LE340E6/, és a haszn. Utasítás szerint egy bizonyos AN-WUD340 típusú usbvel lehet rajta wifin keresztül netezni. Ami kb 15e FT és ezt elfelejtették közölni velem. Van esetleg más megoldás is?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg még a "tv okosító" van, ami kb. uannyiba kerülne, de sztem több haszna lenne.

[link]


Az AN-WUD340 -funkcióját tekintve- sztem totál h.ülyeség

[link]

2013. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Ha van rajta LAN (UTP) bemenet, akkor úgy is Wi-Fi -zhetsz vele, ha egy Access Pointot konfigurálsz kliens módba az adott Wi-Fi hálózathoz, majd azt bedugod a TV -dbe UTP kábellel. Körülményesebb megoldás, de legalább fél áron van.

[link]


Más gyártmányú USB Wi-Fi adaptert nem használhatsz benne, mert direkt így találták ki, hogy minél jobban le tudják húzni az embert lóvéval.


Ha jól emlékszem Samsung -nál vagy LG -nél hackerek megcsinálták, hogy a 3 ezer forintos Netgear USB adapter firmware -ét meghackelték, rátöltötték a gyártóét, utána elfogadta a TV, és így nem kellett megvenni a többszörösébe kerülő adaptert a gyártótól, ami egyébként hardveresen teljesen megegyezett azzal a Netgear -el.

2013. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!