Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki használ Hipernetet?

Valaki használ Hipernetet?

Figyelt kérdés
és aki igen az le írná az előnyét és a hátrányát?
2013. okt. 2. 12:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Előnye vezeték nélküli bárhol lehet használni.

Hátránya: Pár várost leszámítva nem adja a hiper sávszéllességet (azokba a városokban érhető el, ahol nincs a DiDi/UPC hiper gyors nete).

[link]

30GB állandó használat (skype, youtube, böngészés) mellet is 1 hét alatt elfogyasztható, így maximum kiegészítőnek éri meg, hogy ha épp nem vagy otthon.

Magas ping érték, így online játékra alkalmatlan.

2013. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
akkor ha elérném a limitet utána annyira be lassulna, hogy pl egy youtube videót sem töltene be?
2013. okt. 2. 12:55
 3/19 anonim ***** válasza:

vehetsz pl. extra 10GB -ot 3590Ft -ért,

vagy élvezheted a 32/32Kbps sebességet.

(ez 4Kbyte/másodperc)


Állítólag pár oldal továbbra is gyors marad, de szerintem csak cache.

2013. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem írtál lakhelyet, mert az is eléggé befolyásolja a lehetőséget.

De pl. T-mobil -nak is van ilyen szolgáltatása:

[link]

Árban hasonló a telenoréval, csak más városokban van,

illetve itt ha elhasználtad az adatforgalmad akkor 32 helyet 128kbps -re korlátoz ami továbbra is kevés, de még is 4× gyorsabb.


Vodának van még a MobilNet L szolgáltatása, ez annyiban különbözik, hogy éjfél és reggel 6 között van 100GB amit felhasználhatsz.

(ez is felhasznált adatmennyiség után 128kbps -re korlátoz le)

2013. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ez a baj, hogy 32Kbps/sec az semmi, mert most is ennyivel tölt vagy még ennyivel sem, de amennyi ideget megeszek miatta..(DIGI move van jelenleg)
2013. okt. 2. 13:24
 6/19 A kérdező kommentje:
hadúböszörményi vagyok
2013. okt. 2. 13:24
 7/19 anonim ***** válasza:
Tablethez kaptam a HSPA-t, bár budapesti vagyok, itt is időnként visszavált a HSDPA-ra (szélessáv). Nincs folyamatosan hipernet kapcsolat. Voda előfizetéses.
2013. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10 GB a korlát, 9000 ft-ért.
2013. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
akkor vajon nekem melyik mobilnet lenne alkalmas? UPC kilőve,digi kilőve most az invitelt nézem
2013. okt. 2. 13:43
 10/19 anonim ***** válasza:
minden mobilnet ami nem Voda, T-Mobil, Telenor, az valamelyik másik szolgáltató hálózatát használja, tehát nem tud jobb árat adni mint az akitől ő is bérli, és tovább értékesíti.
2013. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!