Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki használ Hipernetet?

Valaki használ Hipernetet?

Figyelt kérdés
és aki igen az le írná az előnyét és a hátrányát?
2013. okt. 2. 12:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
(invitel, teleront értékesít pici hasznot rátéve)
2013. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
és olyat lehetne, hogy van előfizetéses telefonom a telenornál mobilnettel. és a telefononm elég gyors a net és a számítógéppel nem lehetne ezt valahogy átvinni?
2013. okt. 2. 14:01
 13/19 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de az elég gyors telefonon az csiga PC -n.

És ugyan úgy ott van a forgalom korlát.


Telenornál és T-mobilnél nálad maximum 3G van. (0.3 ~ 5 Mbps attól függően hogy a HSPA -hoz szükséges térerő megvan -e)


De én inkább a helyedben a vezetékes btel -t választanám.

[link]

2013. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
azért akarnám összekötni,mert a mobilomon január 15ig felgyorsult a net és korlátlan
2013. okt. 2. 14:17
 15/19 anonim ***** válasza:
mobil nincs olyan hogy korlátlan!
2013. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
ezalatt azt értem, hogy bármit töltök azt gyorsan tölti és bármit csinálok a telefonon(interneten) azt gyorsan tudom és nem lassul vissza és ugyanannyit fizetek mint eddig
2013. okt. 2. 14:21
 17/19 anonim ***** válasza:
biztos van egy havi forgalmi korlát, mobil hálózat alkalmatlan a korlátlan adatforgalmú internet kapcsolatokhoz.
2013. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
mikor nyáron meg kötöttem a szerződést akkor mondta azt üzletvezető, hogy 2 giga lesz az adatforgalmam és ha azt elérem utána be lassul a net, így is történt ám egy hónapja kaptam egy sms-t a telenortól amiben az állt 'előfizetésemhez 2013 szeptember 3-tól 2014 január 15-ig díjmentes korlátlan adatkvótát aktiváltunk..'
2013. okt. 2. 14:45
 19/19 anonim ***** válasza:

utána néztem, és élvezd ki amíg tart. (éjfél és reggel 7 között ne használd ott csak 100GB van)

Ez beetetés a Vállalati Hipernet 42 tarifához.

ez a szolgáltatás csak ebben a tarifában lesz elérhető 2000 Ft + áfa áron. (de az internet tarifa csomag ezen felül 6392 Ft)


Gondolom céges csomagban vagy ezért aktiválták.

2013. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!