Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hova tolthetem fel a zeneimet...

Hova tolthetem fel a zeneimet ugy h szakemberek hallgathassak?

Figyelt kérdés

csinaltam jo par zenet vannak sajat mixeim , remixeim es szeretnek DJ nek beallni igaz mar 23 eves vagyok es kezdo de azert jo zeneim vannak en szerintem


valahol van ilyen hely ahova feltolthetem ?


2009. nov. 10. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A szakembereknek csak arra van idejük hogy a neten hallgassanak random demokat nem? :D Ha erre nem tudsz rájönni magadról akkor szerintem felejtsd el a mixeidet.
2009. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt:


[link]


Sok sikert!

2009. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem told fel jamendora, úgy van esélye terjedni, komoly projektekben felhasználni licencköteles, de pl én is terjeszthetem szabadon, tehát könnyebben leszel ismert, mintha meg akarnád tartani magadnak meg azoknak, akik ezresekért lemezt vesznek tőled... A stealthisfilm.com sokkal jobb előtanulmány, mint az én véleményem. Ott a magyar felirat is :)
2009. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!