Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a zsiráfos kérdésre a...

Mi a zsiráfos kérdésre a helyes válasz?

Figyelt kérdés

Csináld meg te is a zsiráf-próbát! Adok egy feladványt. Ha jól válaszolsz, megtarthatod a profilképed, ha nem, le kell cserélned azt egy zsiráfra 3 napra! A VÁLASZT NE ÍRD KI IDE, CSAK NEKEM KÜLDD ÜZENETBEN!!!


A feladvány:

Hajnali 3 óra, csengetnek és te felébredsz. Váratlan vendégek. A szüleid azok és reggelizni jöttek. Van otthon eper jam, méz, bor, kenyér és sajt. Mi az első, amit kinyitsz?


A választ nekem üzenetbe:D



#Facebook #profilkép #zsiráf #zsiráf feladvány
2013. okt. 29. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
A ajtót . Mivel a csengetést követően be kell engednem a szüleimet. Nem ?
2013. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam
2013. okt. 29. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:

állítólag a szemed.

(nem tudom, nekem még nem jött a kérdés)

2013. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hmm.ha jön a szemet mondom :D
2013. okt. 29. 10:57
 6/8 anonim válasza:
100%

Én a sört nyitnám ki.

A sörösdoboz ide van készítve az ágy mellé, csukott szemmel is ki tudom nyitni. Csukott ajtó mellett. A szüleim nem élnek már, így ha hajnali háromkor csengetnének, én bizony frászt kapnék, de annyira, hogy azonnal innom kellene egy kortyot. Tehát az én egyedi esetemben a helyes válasz a sör.

A többiek nyilván a szemüket fogják kinyitni. Persze a vakok nem, ők csukott szemmel is ki tudják nyitni az ajtót.

Úgyhogy a helyes válasz egyedfüggő.

Szerintem.

2013. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hahaha :D

utolsó jófej lehetsz :)

2013. nov. 12. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt a rohadt életbe, ez a facebook jelenség tényleg egyre gázabb. Még is mi a tököm folyik ott? Atya ég inkább befutnék éjjel a bidámbidámok köze kamerával...
2014. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!