Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy idő után normális pingből...

Egy idő után normális pingből eszméletlen nagy ping lesz, és lehetetlenség játszani! Miért nő meg a pingem ennyire?

Figyelt kérdés
Ha bekapcsolom a gépem, úgy, hogy előtte pihent 1-2 órát, és utána elkezdek lolozni (League of Legends) akkor még 2-3 menetet le tudok játszani 50 körüli pinggel, ami szerintem normális... ezután az 1-1,5 óra után jön az, hogy hirtelen felugrik a ping 150-200-ra és eztuán már videót is alig játsza le, lolozni pedig egyáltalán nem tudok, mert kidob... aztán ha kikapcsolom a gépet 1 órára, újra bekapcsolom megint van stabil 50 pingem 1 menet erejéig, aztán vissza 150-200 ping+. A progik amiket használtam eddig : Cfosspeed, Advanced System Care 7.0 és más futtatásos dolgot, multimédia osztályütemezőt, MCMM (azthiszem ilyesmi) kitörlése stb. és azt szeretném megtudni, hogy miért szalad fel a pingem 1 óra alatt, amikor elején tök normális...

2013. okt. 31. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet menet közben egy tűzfal/router megmakacsolja magát a nagy forgalom miatt.
2013. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A routerrel az van, hogy felraktam, de most nem routerről megy a net, átdugtam a kábeleket a gépre, tehát a router most afk, mivel azt tapasztaltam, hogy ha routerről veszi a netet akkor lassabb... a tűzfalra meg nem tudok megoldást esetleg valami?
2013. okt. 31. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem csak nálad lehet a gond, hanem akárhol a hálózaton.

A fogalmad elég sok routeren megy át.

2013. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És akkor ezzel mit lehet kezdeni?
2013. nov. 1. 08:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérem aki tudja erre a jelenségre a megoldást az írjon!!
2013. nov. 2. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!