Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook helymeghatározás? Lent

Facebook helymeghatározás? Lent

Figyelt kérdés

Ugye Facebookon a biztonsági beállítások fül alatt meg lehet nézni hogy honnan jelentkeztek be. Ezt valahogy meg lehet akadályozni?? Firefoxot használok az oldal beállításoknál már kikapcsoltam hogy engedélyezze a helymeghatározást de ugyan úgy mutatja h milyen op. rendszerről, milyen programot használva és honnan jelentkeztem be.

Valami ötlet??



2013. nov. 28. 17:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg hogyan lehet megváltoztatni ezt a helyet?? Mert eddig egy közeli város volt, de csináltam egy speed testet és most egy másik város lett. Valahogy nem lehetne visszaállítani??
2013. nov. 28. 17:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Az IP cím alapján lövi be a helyet, ezt csak úgy tudod megváltoztatni a proxy alól facebookozol.
2013. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Akkor azzal nem megyek semmire ha egy másik oldalon csinálok speed testet nem fog visszaállni az eredeti városra ugye??
2013. nov. 28. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egészen biztosan nem befolyásolja.
2013. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem :) hát akkor ez így marad :( azért köszi :)
2013. nov. 28. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy az neked?

Elvileg azt csak te látod.

Ha meg más profiljában mászkálsz, akkor azt inkább ne csináld!

2013. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért azt jó látni h csak én mászkálok a saját profilomon. Általában mindenkinek egy nagyobb város van(most már nekem is) így elég nehéz rájönni ha valaki mászkált az enyémen. De ha egy olyan hely van meghatározva ami kevesebb embernek akkor nagyobb az esély h rájövök ha valami nem oda való van ott.

Na de mind1 :) Nem létfontosságú csak gondoltam hátha.. :) Azért köszi neked is :)

2013. nov. 28. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!