Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lassú az internet, hol...

Hol lassú az internet, hol gyors de elvileg a laptopommal van valami baj. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
30mb-os az internetem de laptopon általában 1mb-t mérek.De van amikor 25-t.Van amikor 3mb-al töltök le egy filmet de van amikor csak 400kb körül jön folyamatossan.Mi okozhatja ezt?Mit csináljak?
2013. nov. 29. 22:33
 1/4 soccerway ***** válasza:
speedtesten megméred naponta többször, ha a szolgáltató garantált sebességét eléri, akkor nincs teendőd, ha nem éri el, akkor meg beszólsz hogy nézzék meg.
2013. nov. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Itt ***** válasza:
szerintem meg a szolgáltatóval van a gond föleg akkor ha tömb házba lakol és egy router-ől kapja mindenki a netet és mikor többen használják pl. letöltés akkor nálad mehet lassabban. Azt is eltudom képzeni róluk hogy mindenkinek van 20 mbit sávja és laknak 20 benne az akkor 400 mbit sáv amit le kéne osszon a routernak de helyette nem ad csak 250-et és ezt "lopja" egyik a másik felhasználótól de ez szélsőséges eset mostanság.
2013. nov. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nem lopja tőlem senki a netet mert le van védve,és elvileg nem a szolgáltatóval van a gond mert a másik laptopon meg jobb sebességet mérek sokkal mint az enyémen szóval 99% hogy az én laptopommal van valami gond csak nem tudom hogy mi
2013. nov. 29. 23:43
 4/4 soccerway ***** válasza:
nem tudjuk a részleteket, így megoldást sem lehet írni. Indíts egy live linuxot és mérj sebességet ott, ha ott is lassú, akkor lehet a windowsod van teleszemetelve.
2013. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!