Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most rosszul csináltam?

Most rosszul csináltam?

Figyelt kérdés
Van egy youtube csatornám ami a saját nevemen van amin a magánéleti dolgaimat intézem és van egy amin a játék és egyéb dolgaimat csinálom. Nem szeretném hogy a 2 csatorna összefüggésbe kerüljön. Tehát most 2 külön google fiókon van ez a két csatorna , ha úgy csináltam volna hogy ugye egy google fiókon van mind a kettő akkor összefüggésbe tudják hozni őket?
2013. dec. 1. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag lehetetlen, mivel te is leírtad, hogy ez eleve nem így van azaz már úgy kellett volna kezdened hogy egy fiókon van. De érted nagyjából, mire akarsz kilyukadni. Annyi lenne még a kérdésem hogy, ezek a ,,magánéleti dolgaid" esetleg videók, vagy milyen adatok. Mert ez így, elég kevés hogy segíteni tudjak...
2013. dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezek pl a barátaimról meg rólam videók
2013. dec. 7. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!