Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez a spammelő mit akar tőlem?...

Ez a spammelő mit akar tőlem? Ld szöveg Most halál komolyan nem tudom-mit várna tőlem egy ilyen levél kiküldője? Nem naív vagyok de tényleg nem tudom.

Figyelt kérdés

A szöveg ld lent.

Na most tegyük fel ma született gyerek vagyok aki még sose látott ilyen levelet. Válaszolok. És akkor mi lesz?



Helló


A nevem Marie vagyok, magas, jó megjelenésű, tökéletes test alakja és sexy.I láttam a profilodat, és mi örömmel felveszi Önnel a kapcsolatot, remélem lesz az igazi szerető, őszinte és gondoskodó ember, hogy én is kerestem, és azt van valami különlegeset mondani rólam, ezért kérjük, keressen meg közvetlenül az én e-mail címet (marieannan1@yahoo.com) nem, így én is küldhetünk közvetlenül a képem neked.


Üdvözlettel

Marie



Hello


My name is Marie I am tall, good looking, perfect body figure and sexy.I saw your profile and what delighted to contact you, I hope you will be the true loving, honest and caring man that I have been looking for, And I have something special to tell you about me, so please contact me Directly through my email address at (marieannan1@yahoo.com) did so I can also send my picture directly to you.


regards

Marie


2013. dec. 8. 10:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"újra a klasszikus kérdés: van ember a földön aki beveszi ezt a dumát? "

Erről szól a latin közmondás:

Mundus vult decipi, ergo decipiatur


Rengetegen fizetnek a biorezonanciás kezelésekért, megveszik a csodálatos mosógolyót, átnedvesedett falaikat gravomágneses falszárítóval szárítják meg, megveszik a fogyasztáscsökkentő csodaketyerét - amit csak be kell dugni a konnektorba, elhiszik a kamuhíreket gyártó oldal híreit (például legutóbb a sorkatonaság kötelező bevezetését), és ezt a Facebookon képesek továbbterjeszteni, likeolni - és még sorolhatnám napestig.

2013. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

mondjuk azért ezzel nagyon vigyázzunk!

emlékszünk még hogy vmely bulvárlap netes oldalon jelent meg először hogy a kormány ellopja a magánnyugdíjpénztári pénzeket.

mindenki csak legyintett röhögött már aki egyáltalán reagált rá.

és magyarázták, hogy ez kamu, mert jogállamban ilyen nincs ha ez megtörténne másnap lángokban állna az ország.

és láss csodát: megtörtént. már el is feljtettük az egészet.

ugye-ugye.


elhiszik a kamuhíreket gyártó oldal híreit

2013. dec. 8. 16:41
 13/13 anonim ***** válasza:
Rengetegen elhiszik, mint ahogy elhitték a Magyar Kedvezmény kártya nevű kamut, pilótajátékot is. Néhány éve egy idősebb úr mindent fizetett és várta a csinos, fiatal fekete hölgyet a reptéren. Hiába.
2013. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!