Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha csak fizetős adón menne az...

Ha csak fizetős adón menne az F1, (külföldön is), akkor is ugye volna link külföldi stream közvetítésről, külföldi weboldalon amit nézhetünk stream weboldalakon?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a Sky (fizetős tv) adja Nagy-Britanniában élőben, a BBC felvételről csúszással.A BBC (ingyenes adó, mint nálunk az RTL a TV2 vagy az m1)leadja két-három órás csúszással, akkor arra az időtartamra is lehet adni stream linket, mert a stream-nek mindegy hogy élőben adja az adó, vagy felvételről,én már szabadedzés ismétlést is láttam stream-en :))

Nagy-Britanniában a BBC ingyenes, a Sky fizetős...

Teszem azt mondjuk a Sky adja élőben, akkor nincs stream,mert fizetős(hacsak az adó maga nem stream-eli).....

DE HA A BBC PÁR ÓRÁS CSÚSZÁSSAL LEADJA FELVÉTELRŐL IDŐMÉRŐT ÉS A FUTAMOT, AKKOR AZT MÁR NYUGODTAN STREAMELHETIK INGYEN IS, MIVEL MAGA AZ ADÓ INGYENES, ÉS A STREAMNEK MINDEGY H ÉLŐ ADÁST VAGY FELVÉTELT ADNAK RAJTA :)

JÓL TUDOM? :) SUERINTEM IGEN!


2012. febr. 29. 18:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!