Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a jelszó,...

Tiburtius kérdése:

Miért nem működik a jelszó, egyáltalán hol van a jelszó?

Figyelt kérdés

Link a hozzászólásban :(

A linkelt oldal által letőltött rar formátumba tömörített filmfájlokkal van a problémám. EDdig arra tippeltem, hogy a rar neve a jelszó, de mivel több ilyen fájl-nál is végig zongoráztam az összes lehetőséget, sikertelenűl, érdekelne volt e már valaki akinek a letöltött adat működött, indítható volt, és hogyan?



2013. dec. 18. 02:11
 1/6 A kérdező kommentje:
filmlift....atw.hu/
2013. dec. 18. 02:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt úgy értelmezem, letöltöttél egy filmet ami egy jelszóval védett rar fájlba "van becsomagolva" és ahhoz hogy kicsomagold szükséged van a jelszóra, igaz? Ha igen akkor hagyd azt az oldalt, keress másikat, mert ha nem adja meg a jelszót akkor nincs mit tenni. Valószínűleg túl sokáig tartana a Brute Force-os jelszó vadászat, szóval nem éri meg ezzel szórakozni. Keress más oldalt. Ha mindenképp le akarod tölteni a filmet amit meg akarsz nézni, akkor torrent oldalakról ezt megteheted, de léteznek online filmes oldalak is, ami azt jelenti hogy a film megnézéséhez nem kell letöltened, simán megnézheted úgy mint ha pl egy youtube videó lenne. Tudom ajánlani a mozicsillagot vagy a moovie -t.


Remélem tudtam segíteni! :)

2013. dec. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ez az, amire gondolok, akkor filmlift a jelszo.
2013. dec. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, teszek még egy kisérletet a letőltésre majd jelszó megadására amit az utolsó válasz adó tanácsolt, ha nem jön össze, akkor keresek más helyeket.
2013. dec. 20. 03:53
 5/6 Krisztián0416 válasza:
akkor le van kódolva a rar file.. Advanced Password Recovery nevű programot tudom ajánlani.. egyszerű és hatékony
2014. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Istenkém!

A filmlift oldalán a jelszó filmlift, a filmvadászon filmvadász és így tovább. Egyébként ott virít minden oldal tetején pirossal, hogy mi a jelszó. Nem fognak bonyolult jelszavakat kitalálni. Ez a legegyszerűbb, amin nem is kell gondolkodni.

2016. jún. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!