Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azonos IP-cím lehetséges?

Azonos IP-cím lehetséges?

Figyelt kérdés
Counter-Strike 1.6 játéknál bant kapok a szerverről úgy, hogy fent se voltam... a consol-ba az admin neve, az oka amiért bannolt, és az én alteregóm neve... Most vagy egy manó trükkösen leült a gépemhez vagy pasz... Lehet hogy neki is ez az IP-címe mint az enyém? Volt már valakinek ilyen jellegű problémája?

2013. dec. 31. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg a játékot és nem fog ilyen történni. Mivel tört a játék és nincs azonosító, ezért ip cím alapján bannol, viszont a szolgáltatók nagyja dinamikus IP címet oszt ki a felhasználóknak, azaz folyamatosan változik és úgy néz ki, te most egy bannolt játékos IP címét kaptad. Áramtalanítsd routert pár mp.-re, kapsz új IP-t és mehetsz vissza.
2013. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Steamen játszok.
2013. dec. 31. 10:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Steames szervereken steam id alapján tiltanak, nem ip alapján. Mondjuk ha no steames a szerver, akkor ip alapján, de olyanra ki akar felmenni? Tele van csalóval.
2013. dec. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nos igen a szerver tört de szeretek ott játszani :) Már több éve üzemel. Ez az eset már 4x fordult elő és kezd kínossá válni. Na de így jártam....
2013. dec. 31. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisebb szolgáltatóknál, illetve újabban a T-home-nál szokás, hogy nem kap minden egyes előfizető külön publikus IP-t, hanem akár egy egész kisvárosnak is ugyanaz az IP-je az internet felé, és az egész kisváros egy alhálózaton van. Ilyenkor a CS szerver ugyanazt az IP-t láthatja több felhasználónál is. Elég tré megoldás, viszont arra hivatkoznak, hogy kevés az IPv4 cím.
2013. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó totál igazad van :) Már megérdeklődtem.... és valóban ki van osztva sok embernek 1 azonos IP :S
2013. dec. 31. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!