Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges hogy 2 embernek...

Lehetséges hogy 2 embernek azonos az email címe?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy valakinek ugyanaz az email címe mint nekem, mert nekem küldi a pl. facebook is az értesítéseit. Ilyen létezik? Mit tudok csinálni? Hol tudnék a "citromail"-lal felvenni a kapcsolatot?
2011. márc. 13. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen elvileg nem lehetne, de ezek szerint elöfordul, vagy az illetö a te cimedet adta meg.

A citromail oldalán keresd meg az impresszumot, oda tudsz irni.

2011. márc. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs csak olyan hogy nagyon hasonló.

Ezért az illető elírhatta az övét és mivel a tiedhez hasonló te kapod meg.

(Egy valós példa: tesóm címe keresztnev@citromail.hu, az enyém keresztnev1@citromail.hu, ha véletlen lehagynám az egyest akkor ő kapná meg a leveleim)

2011. márc. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehtséges, csak nem egy idöben.

Némelyik szolgáltató (a citromail is [link] ) ha nem használod, nem lépsz be a mailfiókodba 3 hónapig, akkor törli a mailfiókot, és ujra regisztrálhatja valaki ugyanazt a felhasználónevet.

A frók elözö felhasználója valószinüleg ezzel az emailcímmel regisztrált a facebookra.

2011. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!