Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti tapasztaltatok mostanában...

Ti tapasztaltatok mostanában GYIK-hibát?

Figyelt kérdés
Tegnap este és ma is előfordult, hogy nem tudtam írni! Először azt hittem, hogy a billentyűzet vezetéke jött ki a gépből, de az rendben volt. Megpróbáltam más oldalakon is (Google, Facebook), és ott minden rendben, viszont előfordul, hogy itt, Gyakorin nem reagált a billentyűzetre, csak ha kiléptem és vissza. Valaki tapasztalt hasonló problémát?
2014. jan. 5. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
én nem tom miért gyik-nek hívod de nekem is előfordult... de nekem biost kellet frissíteni.. annakmeg semmi köze nincs a te broblémádhoz.. :D
2014. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vadonatúj laptop, Windows7, Chrome böngésző: többször is előfordult, hogy a GYIK betűnagysága a menűben részben kisebbre váltott. Csak úgy magától.
2014. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tapasztaltam semmi hibát.

Próbáld meg letörölni a böngésződből a cookie-kat (ez általában segíteni szokott az ilyen problémákon).

2014. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!