Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha tabletba van lehetőség 3G...

Ha tabletba van lehetőség 3G webstick-re, akkor rendben h van netem (20as kártyát tennék bele), de egyben telefonálni is tudok vele? Vagy csak internet célt szolgál a stick?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A 3G modemes tabletekbe ugyanúgy kell beletenni a SIM kártyát, mint bármelyik okostelefonba. Vagyis oldalt. Sticket nem lehet rá csatlakoztatni. De ahhoz, hogy telefonálhass vele, valamelyik mobilszolgáltatótól kell beszerezned a feltöltőkártyás vagy előfizetéses SIM kártyát, illetve a hozzá tartozó mobil telefonszámot.
2014. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A SIM kártyát netre és telefonálásra is aktiválni kell, ezt a mobilszolgáltatónál teheted meg. Ingyen semmi nincs, még tablettel sem (csak a wifi).
2014. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az rendben van,de csak annyi van odaírva hogy : " 3G Webstick támogatás: Van" akkor arról lényegében,20-as kártyával tudok telefonálni? mert netem az van rajta.. de erről a gépről lenne szó-> [link]
2014. jan. 7. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Concorde kinai gagyi.
2014. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a webstick nem egyenlő azzal, hogy beépített 3G modem van benne. az azt jelenti, hogy kapsz hozzá egy USB-OTG kábelt, és abba te usb-s mobilnetes stick-et tudsz csatlakozni, akkor azzal fog működni jóesélyel.

kérdésre válaszolva, bár már leírták, igen, tudnál rajta akár telefonálni is, de ehhez olyan előfizetés kell(az ilyen usb-s mobilnetekhez nincs, sőt, mondjuk telekomnál erre figyelmeztettek is, hogy hívást nehogy indítsunk róla, mert ugyan lehet, de drága(nem is szándékoztam volna kipróbálni, szóval nem tudom végülis, mi az igazság, az is lehet, hogy alap esetben hangcsomag nincs is aktiválva).

2014. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vodánál, tabletes előfizetéses díjcsomagokhoz (3G-s tablethez): van benne hanghívási lehetőség. Havi díja: 9000 ft.
2014. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!