Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet facebookon egy...

Hogy lehet facebookon egy beszélgetésnek teljesen az elejére menni, ha az nagyon hosszú, több hónapos beszélgetés?

Figyelt kérdés
Mert akárhányszor megpróbáltam visszagörgetni, mindig lefagy. Esetleg valami billentyűkombináció? fontos lenne kérlek írjatok!

2014. jan. 13. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

en is sokszor tekergetem, nem ismerek "trukkot" a visszamenesre :/

hasznalj mas bongeszot, akkor vissza lehet tekerni lefagyas nelkul, legalabbis nalam mukodott (explorert hasznaltam, lefagyott, chrome-mal vissza tudtam tekerni egesz gyorsan)

2014. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csinálj egy facebook mentést az Általános fiókbeállítások Tölts le egy másolatot-ra kattintva.

Azokban a fájlokban már úgy mozogsz, ahogy akarsz.

2014. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget! :)
2014. jan. 18. 21:17
 4/5 Emberek ***** válasza:
Ez egy igen jó kérdés, mert nekem van egy több mint 27 ezer levélből álló beszélgetésem :D és nagyon nem tudom hogy tudom megnézni az elejét...
2014. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
305.000-nél már nem egyszerű lementeni se..
2015. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!