Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beállítható-e e-mail értesítés...

Beállítható-e e-mail értesítés a jelszó megváltozásáról (gmail)?

Figyelt kérdés
A kérdés arra vonatkozik, hogyha van egy gmail fiókom és azon belül megváltoztatom a jelszavam, tudok-e értesítést kapni erről egy értesítést a másik gmail fiókomon. (Nyilván rendelkezem mindkét fiók minden jogosultságával, hogy beállítsasm)

2014. jan. 24. 08:48
 1/3 menta34 ***** válasza:
és ez minek?:) vagy felesleges vagy nem mondasz el mindent:) ketten használnátok és félsz, hogy átírja a jelszót..?
2014. jan. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:

Használd az átirányítás funkciót és átküldi a leveleket a másikra. Vagy a másikon a "Levelek ellenőrzése más fiókokból (POP3 segítségével)"

Nem részletezem, magyar a Google súgója, leírás róla.

2014. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Semmi rossz akarat nem volt benne, kaptam egy kérést a cégnél amit meg kellett tennem, különben meg pont azért írtam oda, hogy mindkét fiókba be tudok lépni). Egy szűrőt tettem a beérkező levelekre amit ha a no-reply google-tól jön levél (ez értesít a jelszó változásról automatikusan) akkor továbbítódjon.
2014. jan. 25. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!