Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Böngészés közben felugrott...

Böngészés közben felugrott egy ablak rendőrséges logóval, hogy illegális tevékenységet folytatok és emiatt minden tevékenységemet rögzítik, megfigyelik 48 órán át. Ez valami kamu igaz? :D

Figyelt kérdés
Még Áder János arcképe is ott vigyorgott rám, interpol logó Cyber security feliratok stb.. De a szöveg annyira idiótán volt megfogalmazva, értelmetlen szórenddel, logikátlan felépítéssel, hogy nem tudtam hová tenni a dolgot... :D Lehet hülyeség, de elsőre azért beparáztam... Azt írták, hogy illegális tartalmakat töltöttem le és terjesztettem (bár én úgy tudtam, hogy az ncore tök biztonságos és "megdönthetetlen") és még azt is felsorolja hogy melyik évi hányadik törvényt szegtem meg stb...És büntető eljárást indítanak ellenem... Mi ez a bénaság? Most itt rettegek, hogy mikor törik rám a kommandósok az ajtót, amiért leszedtem pár filmet meg sorozatot... :D

2014. jan. 25. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "rendőségi vírus" néven emlegetett kártevő egyik variánsa.


[link]

[link]

2014. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!