Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes lenne Invitel ADSL-ről...

Érdemes lenne Invitel ADSL-ről váltani T-home-os netre?

Figyelt kérdés

A honlapjuk szerint ahogy néztem a T-home-nál olcsóbb lenne a gyorsabb, mint a jelenlegi.


De most van 1 év hűség így majd csak akkor esetleg.


Amivel tisztában vagyok, hogy mindkét szolgáltatóról megoszlanak a vélemények.



2014. jan. 26. 23:39
1 2
 1/11 BM-Striker ***** válasza:
Ha gyorsabb, akkor igen, de elsősorban a minimum sávszélességet nézd.
2014. jan. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

NEM MEG NE PRÓBÁLD MERT MEGSZÍVAT A T! Nálam is T-hom evan és ne tudd meg milyen gönc meg a SAT-juk meg a telójuk is én épp megakarok tőlük szabadulni


SZÓVAL HA NEM AKARSZ NYÜGÖTT AKKOR KI VAN CSUKVA!!!

Ja olcsóbb meg csak akkor ha van ott telód meg tévéd is! Mint már említettem a telekomtál DSL-ben rosszabb nincs!


Ismerek valakit aki megkötötte 2 év hűségre és azóta sincs netje hiába szól be nem javítják! Szóval szemét egy cég én mindenkit csak lebeszélni tudok róla mert minősithetetlen!

2014. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Oké.


Tv-t semmiképpen sem ezektől akarunk.

2014. jan. 28. 22:19
 4/11 anonim ***** válasza:
A netett sse semmiképpen mivel nálunk is folyton belassul a telo meg no commnet szóval errőúl a cégről egy örök életre megvan a véleményem
2014. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor azt mondod ne váltsunk, maradjunk az Invitelnél?

Amúgy is egy kósza gondolat volt, meg max. a talán olcsóbb, vagy gyorsabb net ugyanazért az árért miatt gondoltunk erre.

2014. jan. 29. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát elég érdekes.. Nekünk 3. Éve lessz hogy T home-nal vagyunk+ t mobile És eddig semmmmmmmmmi panaszunk nem volt. Net+tv+telefon. . . . .


Viszont azt meg kell hagyni hogy a net feltöltés az nagyon kevés.

2014. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
T az elég drága elég ha megnézzük ,hogy pl az UPC V diginél mit kapunk mennyiért és a Tnél mit mennyiért már elég ok rá, hogy ne T legyen ráadásul a szakik elég hülyék már nem azért de mikor szakadozik a net és azt mondják mi huzigáljuk ki a modemet azért szakad meg na ne.. no comment.
2014. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 atesz134 ***** válasza:
mindenképp érdemes átváltani
2014. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekünk 1 éve van t-home a nettel volt gond de azzal is csak azért mert újították a hálózatot na most nekem nem jött vissza a net betelefonáltam másnap már jöttek a szerelők és megcsinálták a tv-vel semmi bajom szerintem nagyon jó laptopról házólaton keresztül megtudok osztani zenét, képet filmek és ez megkönnyíti hogy össze vissza kötögessek minden nálunk tv net telefon van semmivel nem volt eddig bajunk
2014. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BM-Striker ***** válasza:
100%

Nekünk 80 meagbites van, és és meg vagyok vele elégedve.


Igazából a szolgáltatás minősége főleg attól függ, hogy hol laksz.


Kérdezősködj a szomszédok körében, hogy nekik mi a tapasztalatuk vele.

2014. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!