Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy csináljam? (tumblr)

Hogy csináljam? (tumblr)

Figyelt kérdés

Szóval, 2 tumblr-rel kapcsolatos kérdésem lenne.

1. Hogyan csináljam meg, hogy ha valaki rámegy a tumblimra, ne kelljen az "Older" gombbal lapozni, hanem csak lefelé kelljen tekerni?

2. Ha megnézem a blogomat, rohadt agy üres helyek vannak a képek között....ez miért van, és mit csináljak, hogy ne legyen köztük ennyi hely?



2014. márc. 13. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Olyan témát kell választani, ahol csak bedobja a képeket és nincs lapozás. :)

2. Nem tudom mire gondolsz, de nekem olyan maximum azért volt mert még nem töltött be rendesen az oldal. Nekem a "letekerős" funkcióm van, és van olyan hogy még nem tölt be, akkor vannak helyek, de miután betölt szépen kitölti a helyeket. :)

2014. márc. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ment a zöld kéz
2014. márc. 14. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen gondod akad még a tumblr-ral, szívesen segítek, ha tudok, írj nyugodtan privátot. :)
2014. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben!:) De ehhez a téma dologhoz nem igazán értek....még annyit, hogy honnan tudjam, hogy melyiknél lehet folyamatosan lefelé tekerni,:DD
2014. márc. 14. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom igazán, ki kell próbálni. :)

[link]

Itt a legtöbb pl olyan szerintem

2014. márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!