Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookhoz értők! Mit jelent...

Facebookhoz értők! Mit jelent az, ha a Facebook-on valamilyen mappájába fog kerülni az üzenet amit elküldök neki?

Figyelt kérdés
Este rátaláltam Facebookon egy régi volt osztálytársamra akit 13 éve láttam utoljára,nem bejelöltem ismerősnek,hanem rákattintottam az adatlapján arra,hogy"üzenet"'hogy írok neki,de a rendszer azt írta,hogy"mivel nem vagyok vele Facebookon semmilyen kapcsolatban,nem a közvetlen üzenetébe fog kerülni,hanem a mappájába,de 62-ft ért küldhetek közvetlen üzenetet. Most ez mit jelent,hogy a mappájába kerül,azt,hogy ha belép akkor lehet nem látja meg az üzenetet esetleg eldugottabb helyen van? Remélem csak meglátja könnyen az üzenetemet,ha belép. Szerintetek meglátja?

2014. márc. 16. 16:33
 1/4 anonim válasza:
Szia! Ha nem jelölöd be, és úgy írsz neki, akkor nem közvetlen a "bejövő üzenetek" mappába teszi neki, hanem az "egyéb üzenetek"-be. Ezeket általában nem szokták észrevenni, hiszen a kis fülön fent a facebook nem jelzi. Szerintem inkább jelöld be.
2014. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nade,most ha bejelölöm és ő nem jelöl vissza az elég,hogy a közvetlen üzenetbe menjen?

és este írtam meg,de ha most bejelölöm,akkor ugyanazt írjam meg újra mármint azt az üzenetet,vagy nem kell,mert ha bejelölöm ,autómatikusan odateszi a közvetlen üzenethez a tegnap elküldött üzenetet és kivilágít neki a piros jelzés?

2014. márc. 16. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
csak ha ismerősök vagytok, szóval nem elég. az egy speciális eset, ha már beszéltetek, mert akkor a bejövő üzenetekben már van megkezdett beszélgetés, így akkor jelzi is. és igen, ettől függetlenül megláthatja, ha belemegy magába az üzenetekbe.
2014. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha visszajelöl, akkor automatikusan átdobja a gép az Egyéb mappában lévő üzenetet a Bejövő üzenetek közé.

És abban a pillanatban jelzi is a face, hogy üzenete érkezett.

2014. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!