Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megnézni hányan...

Hogyan tudom megnézni hányan kapcsolódtak eddig a wifimre? Kipróbáltam eddig valamit (Többi lent)

Figyelt kérdés

na utána olvastam előtte egy kicsit de sehol nem találtam csak egy dolgot ami hasznos lehet az pedig:

-Böngészőbe írjuk be:192.168.0.1-szöveget

-Sikeres kiad egy oldalt kér egy jelszót és egy felhasználó nevet de nem tudom mi lehet az kép: [link]

A Wifi-nek kéri a jelszavát és a felhasználó nevét? mert a jelszót tudom csak azt nem hogy a felhasználó név mi mert nem adtam meg semmit a wifi adatok mappába csak ezek vannak: [link]

hogyan tudnák tovább menni? nagyon elkadtam help :)


2014. márc. 20. 14:22
 1/8 Tengor ***** válasza:
A router jelszavát kéri. A router aljára általában ráírják. Típus alapján a neten is fellelhetőek a default jelszavak.
2014. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és milyen felhasználó nevet?
2014. márc. 20. 14:31
 3/8 A kérdező kommentje:
megtaláltama jelszót és a felhasználó nevet télleg ott volt a papíron ráírva
2014. márc. 20. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha gyári felhasználónév nem lett megváltoztatva az üzembehelyezéskor, akkor: (legtöbb routernél) admin
2014. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de azt nem találom hogy hol lenne hogy kik kapcsolódtak rá
2014. márc. 20. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:
ha semmit nem változtattál keresgess a neten a routered típusa alapján olyan egyszerűek, mint pl SMC routernél: SMCADMIN
2014. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
menj végig a menüben és keresd a log-ot
2014. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tengor ***** válasza:

Egyrészt a DHCP beállításainál szokott lenni egy DHCP lista, ahol látszik, hogy ki kapott IP-t a DHCP-vel. Ebben a kábelről csatlakozók is benne lesznek.

Másrészt a wifi beállítások között szintén szokott lenni egy csatlakozók listája.

A router ismerete nélkül nehéz konkrétabbat mondani.

2014. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!