Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternetem van, hol...

Rizsaa kérdése:

Mobilinternetem van, hol látom hogy hány GB-ot használtam el eddig? Nemtudom hol kell megnézni.

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 09:38
1 2
 11/14 Tengor ***** válasza:

#10, sehol nem írtad, hogy neked programra van szükséged, azt kérdezted, hogy hol tudod megnézni.

A linket program tökéletes a célnak, bár néha az ilyen progik is hibáznak.

A legbiztosabb ha belépsz a T oldaláról. A jelszót el tudod kérni tőlük.

2014. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 P.O.C. ***** válasza:

Ezaz, vergődj csak! A segítségedre siető emberek ócsárolása biztosan segít majd. De hogy egy kicsit önálló legyél.. Áhh hova gondolok én..

Na inkább hagyjuk... Béke veled...

2014. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én Vodafone netinfón meg tudom nézni. Belépek az oldalra, azonnal felismeri a SIM kártya mobilszámát és jelzi, mennyi van még hátra, hány GB-t használtam el. És innen le is tölthetek. Nem tudom, van-e hasonló a T-nek?
2014. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Poc nevű kedves felhasználónak üzenném azért van a gyakori kérdések ha valaki valamit nem tud/talál akkor itt kérdez.
2016. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!