Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mire lenne szükség...

Szerintetek mire lenne szükség interneten? Mi nincs vagy mi nincs úgy ahogy ti szeretnétek, ha meglehetne valósítani mi lenne az amire igény lenne?

Figyelt kérdés
Lehet facebook app, vagy bármilyen script, javaslatokat ötleteket várok, ha kellő igény van rá, megvalósításra kerül. Remélem minnél többen írtok, bízunk a "gyakori" erejében! :)

2014. márc. 31. 11:28
1 2 3
 1/21 Tengor ***** válasza:
93%
Egy helyesen (ez fontos) megalkotott algoritmus, ami kiszűrni azokat a személyeket, akik még nem elég érettek az internet használatához.
2014. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 P.O.C. ***** válasza:
90%
- Egy program vagy technológia, ami ingyenes és garantáltan lehallhatatlanná, névtelenné tesz az interneten.
2014. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Tengor: +1 :)

Ezen felül a legnagyobb gond ott van, hogy már mindenkinek "kell" használnia az internetet. (munkához, kapcsolattartáshoz elengedhetetlen) Viszont a felhasználók alig 20%-a tudja, hogy pontosan mit is csinál és ezért rengeteg a visszaélés..

Meg kell nézni, hogy hány embert vertek át a fizetős ncore-al vagy hamis rendőrségi fenyegetéssel. Bár egy olyan világban ahol egy brazil "szappanoperahős" szemműtétjére is lehet pénzt gyűjteni, lehet nekem túl nagyok az elvárásaim.


Az emberiségnek egy INGYENES oktatóanyagra lenne szüksége. Az internet hasonlít az autóvezetéshez. Ha képzettség nélkül teszed, könnyen árokba csúszhatsz.

2014. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

Na most az utópisztikus gondoltok után jöjjön valami reális! :D :D :D

Szóval én szívesen látnék egy NetFlix-szerű stream rendszert, mert nekem megérne havi 8 (?) dollárt, hogy jó minőségben jogtisztán nézzek filmeket, sorozatokat.

G.

2014. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 P.O.C. ***** válasza:

Geniuseus +1


Amúgy ez komoly? Még 2000 Ft sincs átszámolva?

Az még nálunk is bagatell összeg. És mindent meg lehet, tekinteni a friss Blu-Ray megjelenéseket is?

2014. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Biza, jelenleg 7.99 dodóért megy a streamelős dolog.

[link]

A választék pedig (legalábbis Amcsiban), nos:

[link]

Eszeveszett.

G.

2014. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 P.O.C. ***** válasza:

Akkor hát ezért nincsenek rászorulva a jenkik a torrentezésre.

Sajnos a magyar kiadók sosem fognak eljutni erre az értelmi színvonalra. :((

2014. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok, érdeklődve olvastam az ötleteiteket, javaslaitokat, némelyik láttán, még el is csodálkoztam, bár mindenhol kérdés a pénz. Én személy szerint azt vettem észre, hogy az emberek, nem csak, hogy félnek az internettől, de még a gépeket sem tudják a kellő tudás hiányában használni. (kivétel persze a fiatalabb korosztály) Sokan mondták már, hogy jó lenne ez, vagy az, de gondoljatok azért bele, hogy mi mennyibe kerül, szerintem egy összefogásra lenne szükség elsősorban, közösségi szinten, amiből ellehet indulni, ha ilyen igényeitek vannak, akkor ám legyen, én biztosítok szervert, biztosítok alkotó csapatot, ez a részemről nem kis összeg, így a (ti) dolgotok, egy kis idő és némi összeg ráfordítással, a közösség építése, remélem tudunk együtt tenni azért, hogy ingyenesen, egy non-profit (közösséget) alapítványt hozzunk létre, ami egyöntetűen, mindenki hasznára válik. Hajrá Magyarország, hajrá fiatalok, tegyük jobbá, használhatóbbá, az informatikát mindenki számára. Várom a jelentkezőket, bízom benne, hogy minnél többen lesznek.
2014. ápr. 1. 15:29
 9/21 anonim ***** válasza:

A leírások, segítségek már mind fenn vannak a neten, így sajnos attól, hogy összeírd/íratsz egy nagy csokorral még senki nem fogja olvasni őket, mert a jóembereket csak az érdekli, hogy minden menjen egyszerűen, nem szeretnek utánajárni dolgoknak. Segítségkérésre szintén van több helyen is -pl. itt- lehetőség, így az sem játszik. A gondolkodásmódot kell megváltoztatni, de a "Hogyan?" dilemmát rád bízom.

G.

2014. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Na meg ne felejtsük el a "menthetetlen" réteget. Az embereket már az iskolában leszoktatják a gondolkodásról. (tisztelet a kivételnek)

Erre egy jó példát tudnék mondani:

ha a gyereket megkérdezik, hogy mit lát mikor kinéz az autóból akkor azt válaszolja: "szaladnak a fák"

mire az óskolás nagytesó: "a fák nem mozdulnak, az autó halad"

pedig minden csak viszonyítás kérdése. a gyerek még mindent magához képest viszonyít, a felnőtt pedig az általánosan elfogadott viszonyítási pontokhoz.

(a probléma ott kezdődik, mikor lehurrogjuk szerencsétlent mert másképp látja a világot. pedig igaza van.)

a lényeg hogy lenevelik az embert arról, hogy végiggondolja több szemszögből is a dolgokat. egyik oldalról megpróbálja és ha nem megy, akkor feladja. fogalma sincs arról, (vagy csak lustaság, nem tudom melyik a nagyobb bűn) hogy hogyan könnyíthetné meg az életet. manapság könnyebb mindenre azt mondani, hogy nem értek hozzá... és sajnos hiába van meg minden segítség a neten, eljutottunk arra a szintre, hogy az embernek már annyi tudása sincs hogy a 600 forrásból kiválassza azt a párat ami valószínűleg helyes megoldás a problémájára

2014. ápr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!