Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Furcsa dolgok böngészőben...

Furcsa dolgok böngészőben (FONTOS! )?

Figyelt kérdés

Furcsa dolgokat észleltem a gépemen mostanság. Úgy kezdődött hogy olyan oldalakon jelentek meg beépített reklámok ahol nem szoktak. Feltettem egy Nod32-őt és talált 10 gyanús elemet és karanténba helyezte őket. Megnyugodtam de azért újra tettem a böngészőt mert nem akartak eltűnni a reklámok de a cookie-kat nem töröltem így megjegyzett minden felhasznevet amit tudott. A furcsaság most jön. Mikor beakartam lépni egy fórumon akkor olyan felhasználó nevek ugrottak elő amiket még életemben nem láttam.

Mi lehet ez? Esetleg valami tanács vagy ötlet hogy védekezzek töröljem stb ezt ?



2014. ápr. 7. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is, tegyél fel egy adblock plust: [link]
2014. ápr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem felugranak az ablakok hanem pl mikor egy oldal home gomjára nyomtam átdobott pl a bet365 re meg ilyenekre (pedig addig nem csinált ilyet) illetve ilyen beépített reklámok jelentek meg mint pl itt is a GYK-n bal oldalt a népszerű témák alatt ...

ez nem is zavar annyira de hogy miért jelentek meg azok a vadidegen felhasználók az már igen...

2014. ápr. 7. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért tegyed föl azt a böngésző kiegészítőt, amit linkeltem.
2014. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ja és az összes felhasznév gyanúsan női név pl: Litta , szando babo , aliz96 , Princessin ... stb

valaki feltörhette a gépem ?

2014. ápr. 7. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a böngészőben az Eszközök-Kiterjesztéseknél, hogy nincs-e ott egy Maucampo nevű kiterjesztés. Ha van töröld le a gépről. Nálam mindkét oldalt volt reklám és a végén pl: online filmeknél, videóknál összeomlott a Flash player. (Kivéve You Tube-on nem)
2014. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
IObit Uninstaller, egy elég jó program más programok letörléséhez, és az ilyen káros sz*rokat is letudod vele törölni. :)
2014. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!