Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miután holnap megszűnik a...

1981-ben születtem kérdése:

Miután holnap megszűnik a Windows XP támogatása, és újratelepítem a Windows XP-t, automatikusan leszedi a megszűnéséig kijött frissítéseket az Internetről?

Figyelt kérdés

Vagy le kell töltsem pl. Patch formájában?

Vagy hogyan tudom ezeket még rátölteni a gépemre majd?

Bármit írhattok ide a témával kapcsolatban, az érdemlegeseket mindet "zöld lájkkal" díjazom.

Fontos, mert most aktuális.



2014. ápr. 7. 21:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#4, Az alapból be van kapcsolva amikor telepítem az op rendszert, vagy nem?
2014. ápr. 7. 23:02
 12/14 anonim válasza:

Alapból be van kapcsolva, de sztem a telepítés után mikor már van asztalod meg minden utána szedi le a frissítéseket. Azt persze manuálisan ki lehet kapcsolni, ami lassabb gépek vagy internet kapcsolatnál célszerű is, mert órákig foglalná le a gépet naponta feleslegesen.


Am. vszínűnek tartom, hogy az eddig kidobott frissítések egy darabig még elérhetőek lesznek, de egyszer csak ezt is megszüntetik, mert hát lássuk be, a frissítések tárolásához is szervert kell fenn tartani amit ha már csak kevesen vesznek igénybe pénz kidobás csak, ebben az esetben ezt a lehetőséget is megszüntetik.

2014. ápr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. ápr. 12. 22:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Jelenleg működik még xp-vel is. Ha servicepack 2-őt vagy régebbi verziót használsz, akkor a servicepack 3-at máshonnan szerezd be, mert az ssl-es oldalakkal problémája lesz. SP3-ról már tudsz frissíteni. Ha valaki itt járna válasz keresése céljából, azért írtam.
2016. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!