Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyenkor mi a teendő (Ncore)?

Ilyenkor mi a teendő (Ncore)?

Figyelt kérdés
A következő történt velem: 2 és fél évvel ezelőtt a barátom megosztotta a fiókját velem, mivel nem tudta, hogy mit kell ott csinálni, hogyan kell letölteni torrenteket. Így elmagyaráztam neki, és ketten használtuk. Ő csak 3 hetente töltögetett le dolgokat, viszont nem töltötte vissza (amiről én nem tudtam). Én szabályosan csináltam a letöltéseimet, sőt 21,93 TB-ot fel is töltöttem. Nagyon sok pontom volt, de kitiltottak. Így most nincs Ncore-om. Senkitől se tudok kérni, ezért elég nagy bajban vagyok sajnos. A kérdésem az lenne, hogy hogyha volt elég pontom egy meghívóra, attól még kitilthattak? Mit csináljak most?

#internet #nCore #számítástechanika
2014. ápr. 14. 16:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha most meghívnálak, akkor engem is kivágnának, mivel már kitiltott személyt visszahívni tilos.
2014. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#10

Meg se fordult a fejemben hogy innen kérjek. De az előttem író is írta, hogy próba cseresznye. Na hát akkor megpróbálom. Így megkérdeztem, és meg is hívtak. Nagyon köszönöm.

#11

Meghívtak, csak nem tiltják ki remélem.

2014. ápr. 15. 07:23
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem azért írtam, amit írtam, hogy kezdj el itt meghívót kunyizni(egyáltalán miből gondoltad, h ezt írtam ?), nekik alatt az ncore-éket értettem, h nekik írj mail-t a problémáról.. A nyitóoldalon kint van egy mail cím..
2014. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13

Értem én, de amikor odaírtad, nem tudtam, hogy hogyan lehetne írni nekik. Elkezdtem olvasgatni az ezen az oldalon feltett Ncore-os kérdéseket. Sehol se találtam ilyen információt, olyat viszont igen, ahol meghívót kértek ("kunyorogtak"). Írta a kérdező, hogy kapott, na mondom, lehet meg kéne próbálnom. Nem akartam rád hivatkozni, csupán azt akartam kifejezni, hogy miért ne próbálhatnám meg (ezek szerint nem jól fogalmaztam meg). Jól sült el a dolog, mert adtak is. ;) Már írtam nekik (tegnap este), viszont még nem válaszoltak.

2014. ápr. 16. 12:21
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Ha kell egy 1016 ft-s sms ért tudok küldeni. Ez NEM meghívó hanem ettől leszek prenium tag és így tudok 50 pontért meghívót küldeni.

Prenium nelkül egy meghívó 1000 pont nekem 500 van(másfél éve gyűjtöm)

Ezt más ncore tagok is megtudják erősíteni.

[link]

2014. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!