Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom visszaállítani...

Melinda- kérdése:

Hogyan tudom visszaállítani azt, hogy ha rámegyek valamire és egy új lapként jelenítse meg ne pedig új ablakként? ( ha értelmetlen a kérdés görgess lejjebb)

Figyelt kérdés
Az van, hogy egy pár napja kölcsönadtam a gépemet uncsimnak és azóta annyi baj van a géppel, hogy ha pl. rámegyek egy film linkjére amit egy új lapban kéne, hogy megnyisson ehelyett behoz egy teljesen új ablakot. Már nagyon idegesít és nem tudom, hogy mit tegyek.
2014. ápr. 22. 19:36
 1/4 Lajos54 ***** válasza:
Először is: milyen böngészőt használsz? Sajnos (?) nem egyformák, így a beállítási lehetőség is más-más, mindegyiknél.
2014. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mozilla
2014. ápr. 23. 14:50
 3/4 Lajos54 ***** válasza:
Eszközök-Beállítások, majd a Lapok fül. Itt lehet beállítani a megjelenés(ek) módját.
2014. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon nagyon köszönöm!!! :D
2014. ápr. 24. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!