Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az oldalak szabálytalanul...

Az oldalak szabálytalanul lájkoltatnak?

Figyelt kérdés
Vannak oldalak, ahol nem is lájk gomb van, hanem valami más, ami még megerősítést sem kér, csak onnan tudtam meg, "hogy nekem az tetszett", hogy megnéztem a tevékenységnaplóm. Ez nem büntetendő dolog véletlenül?
2014. ápr. 23. 13:21
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Például ez. Pluginos like gomb, amiből nem derül ki, hogy mi is történik, ha rákattintok.

2014. ápr. 23. 13:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Büntetendő?

Azt ki büntetné, azt hogy nem szándékosan lájkoltál valamit?

Rendőrségen feljelentesz, bírósági tárgyalásra mész?

Ne röhögtess már.

2014. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és mégis ki kényszerít téged rá, hogy felmenj egy ilyen oldalra, és megnyomd? :D senki...:D akkor mi benne a büntetendő? ismerősöd rádír, hogy légy oly kedves, lájkold már a profilképét, mert ha nem, akkor nem lesztek barátok, akkor ezek szerint az is egy fajta zsarolás, és feljelenthetnéd? :D
2014. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A legegyszerűbb megoldás az ilyen oldalak megnézésére! Van egy Firefox kiegészítő, ami felfedi a tartalmat az ilyen oldalakon.


Itt tudod megnézni:

[link]

2014. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!