Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az hogy regisztrálta...

Miért van az hogy regisztráltam régen egy oldalon és kértem jelszóemlékeztetőt egy olyan email cimemre amivel soha az életembe nem regisztráltam és kiküldte arra az email cimre a jelszóemlékeztetőt? HELP

Figyelt kérdés
Kétségbeestem hogy ez miért történt.
2014. ápr. 28. 20:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
Az kizárt dolog mert nemtudom
2014. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Mert valaki más már megtette. :D
2014. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
De amúgy ez hogy jött a Szerelem, szex » Egyéb kérdések témakörbe?
2014. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Inkább hasznos válaszokat irjatok. Hogy ha azzal az email cimmel nem vagyok regisztrálva akkor hogy tudtam jelszóemlékeztetőt kiküldeni?
2014. ápr. 28. 20:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs összeköttetésben a régi és új e-mailod? Mert úgy veszem le a sztoriból, hogy egy régi e-mailodra küldted volna, de az újra jött? Egy kicsit zavaros ez nekem.
2014. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kérem irjon valaki aki tud erről valamit.
2014. ápr. 28. 20:58
 7/13 A kérdező kommentje:
Erről van szó: xy@citromail.hu cimen regisztráltam az oldalra de xyy@gmail.hu-ra küldtem jelszóemlékeztetőt de arról az email cimről soha nem regisztráltam mégis kiküldte.
2014. ápr. 28. 21:08
 8/13 anonim ***** válasza:
A Gmail összeköttetésbe hozza a korábbi e-mail címeket a mostani Gmail-essel. Amit a citromail-esra fogsz kapni, a Gmail-esen is ott lesz.
2014. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát de mégis hogyan? Regisztráltam pl. fghztr.com-ra és azon jelszóemlékeztetőt kértem a gmailos email cimemre pedig arról az email cimről soha nem regisztráltam arra az oldalra.
2014. ápr. 28. 21:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Amikor én csináltam a Gmailemet, küldtek is egy levelet, hogy átmennek a levelek a Gmailre is. Két freemailos fiókom van, mindkettőre megkapom a másik e-mailjeit.

Üdvözli a Gmail! Fiókjába a [link] címen jelentkezhet be.


Íme néhány tipp a kezdéshez:


A Gmail importálási eszközeivel áthelyezheti leveleit és névjegyeit másik e-mail fiókjaiból az új Gmail-címére.

Ha útközben is tartani szeretné a kapcsolatot, töltse le az Android rendszerhez vagy az iPhone és iPad készülékekhez készült mobilalkalmazást.


Ha bármilyen problémával szembesül, vagy elfelejti jelszavát, ezen az e-mail címen fogjuk felkeresni.


Reméljük, örömét leli a termék használatában!


A Gmail csapata

Volt egy ilyen szöveg.

2014. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!