Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az hogy regisztrálta...

Miért van az hogy regisztráltam régen egy oldalon és kértem jelszóemlékeztetőt egy olyan email cimemre amivel soha az életembe nem regisztráltam és kiküldte arra az email cimre a jelszóemlékeztetőt? HELP

Figyelt kérdés
Kétségbeestem hogy ez miért történt.
2014. ápr. 28. 20:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát de én semmilyen emailos oldalon nem irtam oda a korábbi email cimet. Akkor mégis honnan tudhatnák?
2014. ápr. 28. 21:25
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor fogalmam sincs. Nekem is kétnaponta küldenek egy e-mailt, hogy xy le akar feküdni velem, mert elvileg oda regisztrálva vagyok. Rámentem az oldalra, nem vagyok regisztrálva. vannak ilyenek az interneten.
2014. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
De kiváncsiságból beirtam egy 3-ik email cimet amivel szintén nem vagyok regisztrálva de akkor azt irta ki hogy hibás az email cim
2014. ápr. 28. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!