Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent egy férfi szájából? "Elmúlt a kezdeti varázs, mert régen láttalak, de még hiszek benne, hogy valójában nem ilyen vagy. "

Figyelt kérdés
Nem találkoztunk már 3 hete (az most hosszú lenne, hogy miért, de mind az ő, mind az én hibám is szerintem) és kb. 2 hónapja ismerjük egymást. Elvileg még fogunk találkozni, én nagyon szeretnék, azt mondja, hogy ő is. A vonzalom megvan, viszont írásban sokat vitatkoztunk és ez kicsit tönkre tette a dolgokat, illetve azt hiszem, hogy én már az elejétől többet képzeltem bele az ismerkedésba... pl. valószínű csak megakart ismerni először, én meg már titkon azt vártam az elején is, hogy úgy udvaroljon nekem, mint egy elvakult szerelmes. De hülyeség volt ezt gondolnom, mikor még alig ismertük egymást. Mivel sokat vitatkoztunk írásban, ezért tökre félreismert, meg szerintem én is őt. Azt mondja, hogy még szeretne velem találkozni, meg még hisz abban, hogy lehetne köztünk több is, csak megemlítette, hogy elmúlt a kezdeti varázs... Ha egy pasi ezt mondja, akkor teljesen veszett az ügy, vagy még "menthető"? :(

2014. márc. 10. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
...Tök mindegy, hogy pasi vagy csaj mondja. Ha emberkén kezeled, neked is leesik, hogy felesleges volt kiírni erre a kérdést, mert te magad is meg tudod válaszolni. Csak meg kéne erőltetni az agycsökevényed.
2014. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hüüüüha! Ilyen után (én!!!) nem szeretném látni. Vagy betegesen nagyképü vagy állatidomárnak képzeli magát (talán egy jutalomcukorkát kaphatsz töle, de többre ne számits.)
2014. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csalódott benned, de még nincs veszve teljesen a dolog. ennyi
2014. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1#

Esküszöm nem tudom mire gondolsz. Mivel nekem eléggé bejön a pasi, ezért nem is nagyon tudok tiszta fejjel gondolkodni. Nem gondolod, hogy talán ezért is írtam ki a kérdést? Ha lenne annyi eszem, hogy helyesen megtudjam ítélni a választ, akkor nem írtam volna ki.

2014. márc. 10. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:

ilyet nekem is mondtak :(

nálunk csalódott bennem mert nyávogós hisztis depis lettem és befordultam.. bárcsak sose lettem volna.. jobb volt nekem amíg nem ismertem a pillangós dolgot..

2014. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!